Дистанційне навчання

Тиждень інформатики 2019-2020

День перший

Тиждень розпочався з конкурсу інформатики “Бобер”

День другий

Разом з учнями 5-А, 5-Б класів учитель інформатики Бібченко А.О. створили лепбук з теми: "Безпечне користування Інтернетом"


День третій

“Досягнення та застосування сучасної інформатики: 11 технологій, які здивували світ” - такою була п'ятихвилинка сьогоднішнього дня для учнів школи в рамках предметного тижня


Особливостями турніру з програмування “Супер кодер 2019” було те, що учням 8-А, 8-Б класів (вчитель інформатики Бібченко А.О.) було запропоновано розв'язування задач в мові програмування Python. Найкраще себе проявили, як недивно, дівчата: Гапонова Владислава (8-А клас), Зиза Світлана (8-Б клас)

Вебквест “Комп’ютерні моделі” визначив знавців в області інформатики серед учнів 10 класу. Його переможці: Дунданов Андрій, Гіпоть Ігор.

День четвертий


"З результатами програмування ми стикаємося буквально щодня. Смартфони, комп'ютери, автомобілі і навіть найпростіші мікрохвильовки є ці результати. Мови програмування дозволяють нашим аксесуарам виконувати як найпростіші завдання, так і складні процеси. Тому не завадить дізнатися про них більше!" - з цих слів почався День четвертий в 6-А, 6-Б класах на уроці інформатики (вчитель: Бібченко А.О.).

Учні поринули у світ робототехніки на майстер-класі.

“Танцюючий песик” - це проект, за допомогою якого діти змогли побачити як можна сконструювати, запрограмувати та керувати BrainPad-роботами

День п'ятий

Цікавим була участь дітей 9-А, 9-Б класів у вебквесті "Комп'ютерне моделювання". Мета вчителя інформатики Бібченко А.О. цього заходу:

  • поглибити знання учнів з теми;

  • продемонструвати учасникам гри застосування різних онлайн інструментів;

  • підвищити навички роботи у мережі Інтернет та вміння користуватись Інтернетом безпечно;

  • сприяти розвитку ІТ-компетентності учасників навчально-виховного процесу;

  • розвивати логічне та критичне мислення.

Немає коментарів:

Дописати коментар