Дистанційне навчання

Позакласна робота








Google Де Дід Мороз

Розпочав свою роботу цікавий новорічний проект від компанії Google - Google Де Дід Мороз. Запрошуємо вчителів, учнів та батьків.
Кожен день будуть відкриватись нові святкові локації. Вже відкриті - конструктор ельфів, пакування подарунків, пазли, різдвяні традиції, підкидання подарунків та багато іншого.
В цьому році Google пропонує Додаток Де Дід Мороз для вчителів. Ви можете завантажити розробки уроків (pdf формат, на англійській мові), переглянути ролики тощо.
В межах міжнародної освітньої ініціативи «Година коду» (Hour of Code) можна використати програми для кодування: Holiday Traditions, Code Lab, Code a Snowflake, Code Boogie та інші.
У Google Play Market можна завантажити мобільний додаток Google Де Дід Мороз
(за матеріалами Zapowikiikon.jpg)

Година коду (3-9 грудня 2018 р.)


Вебінар

"Аналітики з кібербезпеки. Хто це?"

з нагоди Міжнародного дня кібербезпеки

30 листопада 2018р. з 11-00 до 11-50 

Запрошуються студенти університетів та коледжів, вчителі інформатики та старшокласники, які мріють про кар'єру у галузі кібербезпеки.
Доповідач вебінару – Павло Родіонов, системний інженер-консультанткомпанії Cisco в сфері інформаційної безпеки.
Доступ до запису вебінару буде наданий впродовж доби після проведення заходу і до 15 грудня для тих, хто не зможе прийняти участь 30 листопада.
Участь у заході безкоштовна.  Всі учасники вебінару отримають також безкоштовно доступ до курсу Академії Cisco "Основи кібербезпеки" українською мовою.
Реєстрація на вебінар тут
або за посиланням https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-756182
Контакт оргкомітету з технічних питань  Полякова Наталія Петрівна
npp@zsea.edu.ua 

Для тих, хто програмує

  • Завдання 1. 
    Змініть проект Мозаїка у середовищі Lazarus так, щоб після натиснення на кнопки КвадратРомб, Діагональ, під зображеними фігурами з'являлась відповідна назва (в об'єкті Label) обраної фігури. Додайте на форму ще дві кнопки Очистити (видалення написів під зображеннями фігур) і Вихід (для виходу із програми). 

     


Завдання 2.
  1. Створіть новий проект;
  2. Встановіть ширину форми 400 пікселів;
  3. Додайте до форми 5 кнопок;
  4. задайте 4-м кнопкам ширину 50 пікселів;
  5. Створіть обробник події для однієї з кнопок, щоб при кліку по ній решта кнопок розташувались по куткам форми.

Вдалося? А тепер не закриваючи програми, мишкою змініть ширину та висоту вікна і знову натисніть "По куткам". Кнопки правильно розташувалися? Тоді Ви на правильному шляху.

Звіт тижня інформатики в школі

2018-2019 н.р. 

Предметний тиждень розпочався Міжнародним конкурсом інформатики "Бебрас-2018", в якому взяли участь 39 учнів (2-7 класи). З нетерпінням будемо чекати результатів. Учасникам висловлюю подяку.




 

Протягом тижня старшокласники в рамках п'ятихвилинки "Інформаційний бум" обговорювали зміст відеосюжету "Надрукований будинок". Досягнення українця вразили учнів і наштовхнули їх на необхідність вивчення предмету.


Багато ідей виникло у п'яти-, шестикласників під час участі у конкурсі "Технології, які змінюють наше життя". Діти представили різні за змістом роботи: і колажі, і презентації, в яких продемонстрували свої знання про нові інформаційні технології. Найкращі роботи: Усова Кристина (6-А), Садикова Равіля (6-А), Караєв Олександр (6-Б), Ізвеков Денис (6-Б), Рейне Елія (5-А), Надєіна Уляна (5-А), Шпачінський Святослав (5-А), Бессонова Анна (5-Б), Бойко Максим (5-Б), Волохова Катерина (5-Б), Железняк Вадим (5-Б).

 




 

 

 

 


Quizziz-вікторина «Знавець інформатики – 2018» - найулюбленіший захід серед учнів. Цього року титул найкращого знавця отримала команда учнів 8-А класу (Брьохов Віктор, Беспалько Михайло).



 

Інтерактивна гра «У світі цифрових пристроїв» - захід для наймолодшої категорії учасників (2-А, 2-Б класи) предметного тижня пройшов у четвер, 15 листопада. Діти розгадували кросворд, складали пазли на ПК, виконували завдання на Smart-дошці, переглядали відео, оживляли картинки за допомогою 3D-розмальовки тощо. Активні учні отримали медальки, смайлики.

 

 

 

 

 
 

 

 

 

















Завершило тиждень математики, інформатики фізики змагання з програмування для учнів початкових класів «Час коду».  Персонажі різних мультфільмів виконували складені гравцем короткі програмки. Перші кроки у досягненні успіху в такій складній галузі інформатики вдалося Клименко Артему (4-Б) та Базаря Володимиру (4-Б)




Протягом тижня в ЗОШ № 20 пройшли такі заходи:

1) Оновлення стенду "Безпека  в Інтернеті"
2)  Участь в онлайн-уроці в системі Cisco Webex учнів 8 - 11 класів та проходження онлайн-тестування

3) Створення буклетів учнями 9-х класів (Мироненко Вероніка ("Як захистити себе в Інтернеті"), Груба Валерія ("Безпека дітей в Інтернеті"), Володіна Діана ("Правила безпеки дітей в Інтернеті")) з подальшим їх розповсюдженням серед  учнів школи
4) Подорож віртуальним світом Інтернету (5-А клас)
5) Веб-квест "Я шукаю в Мережі добро!"
6) Участь в обласному фестивалі-сторітеллінгу "Безпечний та відповідальний Інтернет" (Шпачинський Святослав 4-А)
7) Анкетування учнів психологом школи на наявність Інтернет-залежності
8) Поради психолога  «Зір та комп’ютер. Це потрібно знати!»

Безпека в Інтернеті-2018

Немає коментарів:

Дописати коментар